Canon PFI-310Y Gul Blækbeholder

Canon PFI-310Y Gul blækbeholder er perfekt til professionelle printbehov. Med en kapacitet på 330 ml og kompatibilitet med imagePROGRAF TX-serien sikrer denne originale gul blækpatron skarpe og klare farver. Ideel til detaljerede grafiske projekter.

Canon PFI-310Y Gul Blækbeholder koster lige nu 1.087 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.034 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.034 kr (02. juli 2026) og 1.139 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.087 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-310 / 2362C001 Yellow
1.087 kr
+ fri fragt
Total: 1.087 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PFI 310 Y Gul Blækbeholder 2362C001
1.139 kr
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Gul Pfi-310 330ml Tx-2000/3000/4000
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-310Y Yellow Original
1.264 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.313 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI 310 Y Gul Blækbeholder 2362C001
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Gul Pfi-310 330ml Tx-2000/3000/4000
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 2362C001 PFI-310 Gul
1.848 kr
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner