Canon PFI-310MBK

Bedste pris
Stabil pris
819kr
1.399 krSPAR 41%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

Oplev præcise og professionelle printresultater med Canon PFI-310MBK blækpatron. Denne matte sorte blækpatron på 330 ml er specielt designet til imagePROGRAF TX-serien og sikrer exceptionel farvedybde og pålidelig ydelse til store grafiske projekter.

Canon PFI-310MBK koster lige nu 819 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 819 kr (17. april 2026) og 819 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 819 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI-310 MBK
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PFI 310 MBK Mat sort Blækbeholder 2358C001
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-310MBK Matte Sort Original
1.149 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.198 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-310 / 2358C001 Matte Black
1.178 kr
+ fri fragt
Total: 1.178 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Matt Sort Pfi-310 330ml Tx-2000/3000/4000
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Matt Sort Pfi-310 330ml Tx-2000/3000/4000
1.306 kr
Total: 1.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 2358C001 PFI-310 Matsort
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner