Canon PFI-310 M Magenta

Canon PFI-310 M Magenta blækpatronen tilbyder 330 ml original magenta blæk, ideel til at sikre skarp og præcis farvegengivelse. Designet til imagePROGRAF TX-serien, giver denne blækpatron dig mulighed for at opnå imponerende printkvalitet i professionel standard.

Canon PFI-310 M Magenta koster lige nu 1.167 kr. En stigning på 6,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.099 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (16. april 2026) og 1.208 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.167 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-310 / 2361C001 Magenta
1.167 kr
+ fri fragt
Total: 1.167 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PFI 310 M Magenta
1.168 kr
Total: 1.168 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Magenta Pfi-310 330ml Tx-2000/3000/4000
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-310M Magenta Original
1.264 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.313 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 2361C001 PFI-310 Magenta
1.363 kr
Total: 1.363 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI 310 M Magenta
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Magenta Pfi-310 330ml Tx-2000/3000/4000
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner