Canon PFI-310 C Cyan Blækbeholder

Canon PFI-310 C Cyan blækbeholder på 330 ml er designet til imagePROGRAF-serien. Giver præcise farver og skarphed, ideel til professionelle printbehov.

Canon PFI-310 C Cyan Blækbeholder koster lige nu 1.228 kr. En stigning på 11,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.099 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (16. april 2026) og 1.229 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.228 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-310 / 2360C001 Cyan
1.228 kr
+ fri fragt
Total: 1.228 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Cyan Pfi-310 330ml Tx-2000/3000/4000
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-310C Cyan Original
1.264 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.313 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Cyan Pfi-310 330ml Tx-2000/3000/4000
1.306 kr
Total: 1.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI 310 C Cyan Blækbeholder 2360C001
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 2360C001 PFI-310 Cyan
1.848 kr
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner