Canon PFI-310 BK Sort Blækbeholder

Canon PFI-310 BK sort blækbeholder tilbyder en høj kapacitet på 330 ml, ideel til storformatprint med imagePROGRAF TX-serien. Nyd skarp tekst og levende grafik uden kompromis på kvaliteten.

Canon PFI-310 BK Sort Blækbeholder koster lige nu 1.198 kr. En stigning på 9,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.096 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.096 kr (16. april 2026) og 1.198 kr (20. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.198 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-310 / 2359C001 Black
1.198 kr
+ fri fragt
Total: 1.198 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Sort Pfi-310 330ml Tx-2000/3000/4000
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-310BK Sort Original
1.264 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.313 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Sort Pfi-310 330ml Tx-2000/3000/4000
1.306 kr
Total: 1.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-310 BK Blækpatron sort PFI-310BK Modsvarer: N/A
1.359 kr
Total: 1.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI 310 BK Sort Blækbeholder 2359C001
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 2359C001 PFI-310 Sort
1.848 kr
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner