Canon PFI-300 Ink Cartridge Multipack

Canon PFI-300 Ink Cartridge Multipack er en original blækpakke med 10 forskellige farver. Den sikrer præcis farvegengivelse og er ideel til fotoprint på imagePROGRAF PRO-300, hvor både billeder og grafik kræver overlegen kvalitet.

Canon PFI-300 Ink Cartridge Multipack koster lige nu 1.240 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.236 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.236 kr (24. juni 2026) og 1.293 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.240 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-300 / 4192C008 Multi Pack
1.240 kr
+ fri fragt
Total: 1.240 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PFI MBK/PBK/CO/GY/R/ /PC/PM 10 Ink Cartridge Multipack Grå Gul Cyan Magenta Rød Fotocyan Fotomagenta Chroma-optimisering Mat sort Foto-sort
1.292 kr
Total: 1.292 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon Value Pack (PFI-300)
1.350 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI MBK/PBK/CO/GY/R/ /PC/PM 10 Ink Cartridge Multipack Grå Gul Cyan Magenta Rød Fotocyan Fotomagenta Chroma-optimiserin
1.469 kr
+ fri fragt
Total: 1.469 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Multipack Pfi-300 10pcs Pro-300
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Multipack Pfi-300 10pcs Pro-300
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner