Canon PFI-1700 Matte Black

Bedste pris
Stabil pris
2.244kr
3.400 krSPAR 34%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Canon PFI-1700 Matte Black er en original pigmenteret mat sort blækpatron med en kapacitet på 700 ml. Den er designet til imagePROGRAF Pro-seriens printere, herunder Pro-2000, Pro-4000, Pro-4000S, Pro-6000S, Pro-2100, Pro-4100, Pro-4100S, Pro-6000, Pro-6100 og Pro-6100S. Patronen er fremstillet af genanvendelig plast og egner sig til arbejdsflows med højt printvolumen, hvor færre udskiftninger er en fordel.

Canon PFI-1700 Matte Black koster lige nu 2.244 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.439 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.244 kr (16. juli 2026) og 2.439 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.244 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Matte Black Pfi-1700 700ml Pro-6100
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1700 / 0774C001 Matte Black
2.274 kr
+ fri fragt
Total: 2.274 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1700 MBK Blækpatron mat sort, 700 ml 0774C001AA Modsvarer: N/A
3.115 kr
Total: 3.115 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 0774C001 PFI-1700 Matsort
3.400 kr
Total: 3.400 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner