Canon PFI-1700 Magenta

Bedste pris
Stabil pris
609kr
3.400 krSPAR 82%
hos InkClub DK
På lagerFri fragtLaveste

Canon PFI-1700 Magenta er en original pigmentmagenta-blækpatron på 700 ml, designet til imagePROGRAF Pro-seriens printere. Den store kapacitet reducerer antallet af patronudskiftninger i travle udskrivningsmiljøer. Patronen understøtter lokal genanvendelse med plastdesign og indgraveret plastkode, hvilket gør sortering nemmere. Sikrer høj kvalitet og driftssikkerhed ved udskrivning.

Canon PFI-1700 Magenta koster lige nu 609 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 69,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.966 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 609 kr (09. maj 2026) og 1.966 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 609 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
Epson Blækpatron magenta, 1.700 sider T09K3 Modsvarer: N/A
609 kr
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Magenta Pfi-1700 700ml Pro-6100
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1700 / 0770C001 Magenta
2.272 kr
+ fri fragt
Total: 2.272 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Canon Blæk Pfi-1700 M Magenta
2.989 kr
+ fri fragt
Total: 2.989 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 0777C001 PFI-1700 Magenta
3.400 kr
Total: 3.400 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner