Canon PFI-1700 GY

Bedste pris
Stabil pris
2.225kr
3.400 krSPAR 35%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Canon PFI-1700 GY er en original blækpatron med gråt blæk og en kapacitet på 700 ml. Den er designet til Canon imagePROGRAF PRO-serien, herunder modellerne PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000 og PRO-6100. Patronen sikrer høj driftssikkerhed, ensartet udskriftskvalitet og præcis blækstatus i kompatible Canon-printere. Velegnet til avancerede og holdbare udskrifter.

Canon PFI-1700 GY koster lige nu 2.225 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.307 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.225 kr (09. juni 2026) og 2.307 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.225 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1700 / 0781C001 Grey
2.225 kr
+ fri fragt
Total: 2.225 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Canon Blæk Pfi-1700 GY Grey
2.406 kr
+ fri fragt
Total: 2.406 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1700 GY Blækpatron grå, 700 ml 0781C001AA Modsvarer: N/A
3.115 kr
Total: 3.115 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 0781C001 PFI-1700 Grå
3.400 kr
Total: 3.400 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner