Canon PFI-1700 Blue

Optimer dine print med Canon PFI-1700 Blue blækpatron. Med 700 ml original blå blæk opnår du skarp grafik og levende farver til dine professionelle printbehov. Designet til imagePROGRAF PRO-serien, giver denne patron præcise udskrifter hver gang.

Canon PFI-1700 Blue koster lige nu 2.244 kr. En stigning på 9,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.055 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.055 kr (07. april 2026) og 2.307 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.244 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Blue Pfi-1700 700ml Pro-6100
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1700 / 0784C001 Blue
2.272 kr
+ fri fragt
Total: 2.272 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Blue Pfi-1700 700ml Pro-6100
2.369 kr
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-1700B Blue Ink Original
2.398 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.447 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1700 B Blækpatron blå, 700 ml 0784C001AA Modsvarer: N/A
3.115 kr
Total: 3.115 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.2%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner