Canon PFI-1300GY Grå Blækpatron

Canon PFI-1300GY er en original grå blækpatron designet til imagePROGRAF PRO-serien. Med en kapacitet på 330 ml sikrer den præcise og levende udskrifter til dine professionelle projekter. Passer perfekt til en bred vifte af Canon-printere.

Canon PFI-1300GY Grå Blækpatron koster lige nu 1.226 kr. En stigning på 12,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.087 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.087 kr (05. juni 2026) og 1.363 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.226 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1300 / 0817C001 Grey
1.226 kr
+ fri fragt
Total: 1.226 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-1300GY Grey ink Original
1.369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Canon Blæk PFI-1300 grey
1.423 kr
+ fri fragt
Total: 1.423 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Gray Pfi-1300 330ml Pro 6100
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Gray Pfi-1300 330ml Pro 6100
1.556 kr
Total: 1.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 0817C001 PFI-1300 Grå
1.848 kr
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1300 GY Blækpatron Grå 0817C001AA Modsvarer: N/A
1.955 kr
Total: 1.955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.9%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner