Canon PFI-1300C Cyan Blækpatron

Bedste pris
Stabil pris
1.251kr
1.955 krSPAR 36%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Canon PFI-1300C Cyan blækpatronen er designet til at give skarpe og klare print med din Canon imagePROGRAF PRO-serie printer. Med 330 ml blæk sikrer den en langvarig og pålidelig ydelse, ideel til professionelle udskrivninger. Opnå enestående farvepræcision og konsistens fra første til sidste side med denne originale Canon blækpatron.

Canon PFI-1300C Cyan Blækpatron koster lige nu 1.251 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.306 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.251 kr (23. juni 2026) og 1.306 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.251 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1300 / 0812C001 Cyan
1.251 kr
+ fri fragt
Total: 1.251 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Cyan Pfi-1300 330ml Pro-4000s/6100s
1.306 kr
Total: 1.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-1300C Cyan Ink Original
1.329 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.378 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Canon Blæk PFI-1300 cyan
1.423 kr
+ fri fragt
Total: 1.423 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Cyan Pfi-1300 330ml Pro-4000s/6100s
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 0812C001 PFI-1300 Cyan
1.848 kr
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1300 C Blækpatron cyan, 330 ml 0812C001AA Modsvarer: N/A
1.955 kr
Total: 1.955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner