Canon PFI-1300B Blue

Denne originale Canon PFI-1300B blækpatron i blå er designet til imagePROGRAF PRO-serien. Med en kapacitet på 330 ml sikrer den levende farver og præcise udskrifter fra start til slut.

Canon PFI-1300B Blue koster lige nu 1.094 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 1.093 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.093 kr (07. april 2026) og 1.228 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.094 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI 1300 / 0820C001 Blue
1.094 kr
+ fri fragt
Total: 1.094 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Blue Pfi-1300 330ml Pro 6100
1.306 kr
Total: 1.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-1300B Blue ink Original
1.369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Blue Pfi-1300 330ml Pro 6100
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1300 B Blækpatron Blå 0820C001AA Modsvarer: N/A
1.955 kr
Total: 1.955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner