Canon PFI-1300 Photo Magenta

Canon PFI-1300 Photo Magenta blækpatron er det ideelle valg til professionelle fotografer og kunstnere. Med 330 ml højtydende fotomagenta blæk garanterer den levende farver og præcise udskrifter på din Canon imagePROGRAF PRO-printer. Perfekt til store printprojekter, hvor kvalitet er altafgørende.

Canon PFI-1300 Photo Magenta koster lige nu 1.275 kr. En stigning på 10,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.156 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.156 kr (07. april 2026) og 1.286 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.275 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1300 / 0816C001 Photo Magenta
1.275 kr
+ fri fragt
Total: 1.275 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-1300PM Photo Magenta Original
1.369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Photo Magenta Pfi-1300 330ml Pro-4000s/6100s
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Photo Magenta Pfi-1300 330ml Pro-4000s/6100s
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 0816C001 PFI-1300 Foto Magenta
1.848 kr
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1300 PM Blækpatron Ljus magenta Pigment 0816C001AA Modsvarer: N/A
1.955 kr
Total: 1.955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner