Canon PFI-1300 Photo Grey

Canon PFI-1300 Photo Grey blækpatron er designet til at levere professionelle resultater med din Canon imagePROGRAF PRO-printer. Med en kapacitet på 330 ml sikrer den præcise, fotokvalitetsudskrifter i gråtoner hver gang. Ideel til fotografer og kreative fagfolk, der kræver det bedste i deres arbejde.

Canon PFI-1300 Photo Grey koster lige nu 1.273 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.270 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.270 kr (14. april 2026) og 1.299 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.273 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1300 / 0818C001 Photo Grey
1.273 kr
+ fri fragt
Total: 1.273 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-1300GPY Photo Grey Original
1.369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Photo Gray Pfi-1300 330ml Pro 6100
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Photo Gray Pfi-1300 330ml Pro 6100
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1300 PGY Blækpatron Ljusgrå 0818C001AA Modsvarer: N/A
1.955 kr
Total: 1.955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner