Canon PFI-1300 Photo Cyan

Canon PFI-1300 Photo Cyan blækpatron leverer levende farver til dine fotoudskrifter. Med en kapacitet på 330 ml er denne originale patron ideel til store printbehov og kompatibel med Canon ImagePROGRAF PRO-serien, herunder modeller som PRO-2000 og PRO-4000. Oplev præcise og pålidelige udskrifter, hvor hver dråbe blæk er optimeret til at levere exceptionelle resultater.

Canon PFI-1300 Photo Cyan koster lige nu 1.251 kr. En stigning på 6,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.178 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.178 kr (07. april 2026) og 1.339 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.251 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1300 / 0815C001 Photo Cyan
1.251 kr
+ fri fragt
Total: 1.251 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-1300PC Photo Cyan ink Original
1.369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Canon Blæk PFI-1300 photo cyan
1.423 kr
+ fri fragt
Total: 1.423 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Photo Cyan Pfi-1300 330ml Pro-4000s/6100s
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Photo Cyan Pfi-1300 330ml Pro-4000s/6100s
1.556 kr
Total: 1.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 0815C001 PFI-1300 Foto Cyan
1.848 kr
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1300 PC Blækpatron Ljus cyan Pigment 0815C001AA Modsvarer: N/A
1.955 kr
Total: 1.955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner