Canon PFI-1300 Photo Black

Bedste pris
Stabil pris
1.273kr
1.955 krSPAR 35%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Canon PFI-1300 Photo Black blækpatronen sikrer skarpe og professionelle fotoprint. Med en kapacitet på 330 ml er den ideel til billedtunge opgaver, især med Canon imagePROGRAF PRO-serien, og giver ensartet kvalitet fra første til sidste udskrift.

Canon PFI-1300 Photo Black koster lige nu 1.273 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.310 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.273 kr (03. maj 2026) og 1.310 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.273 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1300 / 0811C001 Photo Black
1.273 kr
+ fri fragt
Total: 1.273 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-1300PBK Photo Sort ink Original
1.369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Photo Black Pfi-1300 330ml Pro-4000s/6100s
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Photo Black Pfi-1300 330ml Pro-4000s/6100s
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 0811C001 PFI-1300 Foto Sort
1.848 kr
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1300 PBK Blækpatron sort foto 0811C001AA Modsvarer: N/A
1.955 kr
Total: 1.955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner