Canon PFI-1300 Matte Black

Canon PFI-1300 Matte Black blækpatron er designet til at levere skarpe og klare udskrifter. Med en kapacitet på 330 ml sikrer den langvarig brug og passer perfekt til Canon imagePROGRAF PRO-serien. Ideel til professionelle printprojekter, hvor præcision og kvalitet er i højsædet.

Canon PFI-1300 Matte Black koster lige nu 1.273 kr. En stigning på 10,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.156 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.156 kr (07. april 2026) og 1.306 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.273 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1300 / 0810C001 Matte Black
1.273 kr
+ fri fragt
Total: 1.273 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Matte Black Pfi-1300 330ml Pro-4000s/6100s
1.306 kr
Total: 1.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-1300MBK Matte Sort ink Original
1.369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Matte Black Pfi-1300 330ml Pro-4000s/6100s
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Canon Blæk PFI-1300 mat black
1.611 kr
+ fri fragt
Total: 1.611 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 0810C001 PFI-1300 Matsort
1.848 kr
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1300 MBK Blækpatron mat sort, 330 ml 0810C001AA Modsvarer: N/A
1.955 kr
Total: 1.955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner