Canon PFI-1300 Magenta Blækpatron

Canon PFI-1300 Magenta blækpatron tilbyder 330 ml førsteklasses blæk, specielt designet til Canon imagePROGRAF printere. Garanteret ensartethed og levende farver, hvilket sikrer professionel udskrivningskvalitet hver gang.

Canon PFI-1300 Magenta Blækpatron koster lige nu 1.275 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.251 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.251 kr (09. maj 2026) og 1.275 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.275 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1300 / 0813C001 Magenta
1.275 kr
+ fri fragt
Total: 1.275 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-1300M Magenta ink Original
1.369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Canon Blæk PFI-1300 magenta
1.423 kr
+ fri fragt
Total: 1.423 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Magenta Pfi-1300 330ml Pro-4000s/6100s
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Magenta Pfi-1300 330ml Pro-4000s/6100s
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1300 M Blækpatron Magenta PFI-1300M Modsvarer: N/A
1.719 kr
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 0813C001 PFI-1300 Magenta
1.848 kr
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner