Canon PFI-1300 Chroma Optimizer

Bedste pris
Stabil pris
1.273kr
1.955 krSPAR 35%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Canon PFI-1300 Chroma Optimizer er en original blækpatron med chroma-optimisering, der passer til Canon imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000 og PRO-6100. Patronen indeholder 330 ml og er velegnet til avancerede udskrifter med høj kvalitet og holdbarhed. Den giver din printer præcise indikationer på blækniveau.

Canon PFI-1300 Chroma Optimizer koster lige nu 1.273 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.299 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.273 kr (09. maj 2026) og 1.299 kr (21. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.273 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1300 / 0821C001 Chroma Optimiz
1.273 kr
+ fri fragt
Total: 1.273 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Chroma Optimizer Pfi-1300 330ml Pro 6100
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-1300CO Chroma Optimizer Original
1.566 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.615 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1300 CO Blækpatron gloss optimizer 0821C001AA Modsvarer: N/A
1.955 kr
Total: 1.955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner