Canon PFI-120MBK

4.7 (68 anmeldelser)

Canon PFI-120MBK er en original mat sort blækpatron designet til professionelle print. Med kapacitet på 130 ml er den ideel til imagePROGRAF-serierne, sikrer dybe sorte nuancer og præcise resultater.

Canon PFI-120MBK koster lige nu 573 kr. En stigning på 9,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 523 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 523 kr (17. april 2026) og 573 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 573 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-120 / 2884C001 Matte Black
573 kr
+ 39 kr fragt
Total: 612 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-120 MBK Blækpatron Mattsort PFI-120MBK Modsvarer: N/A
575 kr
Total: 575 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PFI 120 MBK Mat sort Blækbeholder 2884C001
589 kr
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 2884C001 PFI-120 Matsort
633 kr
Total: 633 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-120MBK Matte Sort Original
670 kr
+ 49 kr fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Matte Black Pfi-120 Mbk 130ml
681 kr
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Canon PFI-120 MBK
744 kr
+ 59 kr fragt
Total: 803 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Matte Black Pfi-120 Mbk 130ml
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI-120 MBK 130ml
959 kr
+ fri fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.1%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Sort
type: Inkjet