Canon PFI-120M Magenta

Canon PFI-120M Magenta blækpatron leverer klare og livlige farver til dine printprojekter. Specielt designet til Canon imagePROGRAF-modeller, sikrer denne originale patron på 130 ml en problemfri ydelse og langvarig kvalitet.

Canon PFI-120M Magenta koster lige nu 556 kr. En stigning på 7,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 516 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 516 kr (30. maj 2026) og 556 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 556 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-120 / 2887C001 Magenta
556 kr
+ 39 kr fragt
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-120M Magenta Ink Original
613 kr
+ 49 kr fragt
Total: 662 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI 120 M Magenta Blækbeholder 2887C001
669 kr
+ fri fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Magenta Pfi-120 M 130ml
681 kr
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Magenta Pfi-120 M 130ml
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Canon PFI-120 magenta
751 kr
+ 59 kr fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-121 Blækpatron Magenta PFI-121M Modsvarer: N/A
925 kr
Total: 925 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 2887C001 PFI-120 Magenta
928 kr
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner