Canon PFI-120BK Sort Blækpatron

4.8 (40 anmeldelser)
Canon PFI-120BK Sort Blækpatron
Bedste pris
Faldet 3.6%
481kr
634 krSPAR 24%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Canon PFI-120BK sort blækpatron er perfekt til professionelle print. Med sine 130ml sikrer den dyb sort farve og skarpe detaljer, ideel til Canon imagePROGRAF printere.

Canon PFI-120BK Sort Blækpatron koster lige nu 481 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 481 kr (28. maj 2026) og 499 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 481 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-120 / 2885C001 Black
481 kr
+ 39 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PFI 120 BK Sort Blækbeholder 2885C001
508 kr
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-120BK Sort Original
531 kr
+ 49 kr fragt
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-120 BK Blækpatron sort PFI-120BK Modsvarer: N/A
575 kr
Total: 575 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI 120 BK Sort Blækbeholder 2885C001
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 2885C001 PFI-120 Sort
634 kr
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.6%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Sort
type: Inkjet