Canon PFI-120 Y Yellow Ink Cartridge

Canon PFI-120 Y gul blækpatron er designet til at give exceptionel udskrivningskvalitet. Med 130 ml blæk er den ideel til imagePROGRAF printere såsom GP-200, GP-300, TM-200, TM-205, TM-300 og TM-305, hvilket sikrer levende og præcise print hver gang.

Canon PFI-120 Y Yellow Ink Cartridge koster lige nu 529 kr. En stigning på 10,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 481 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 481 kr (29. maj 2026) og 535 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 529 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-120 / 2888C001 Yellow
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-120 Y Blækpatron Gul PFI-120Y Modsvarer: N/A
575 kr
Total: 575 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-120Y Yellow Ink Original
610 kr
+ 49 kr fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI-120 Y 130ml
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 2888C001 PFI-120 Gul
928 kr
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.0%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner