Canon PFI-120 C Cyan

Canon PFI-120 C Cyan blækpatron er ideel til imagePROGRAF printere. Med en kapacitet på 130 ml leverer den levende farver og skarpe detaljer, der sikrer professionelle udskrifter hver gang.

Canon PFI-120 C Cyan koster lige nu 554 kr. En stigning på 7,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 516 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 516 kr (29. maj 2026) og 556 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 554 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-120 / 2886C001 Cyan
554 kr
+ 39 kr fragt
Total: 593 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-120C Cyan Ink Original
610 kr
+ 49 kr fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-120 C Blækpatron Cyan PFI-120C Modsvarer: N/A
639 kr
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 2886C001 PFI-120 Cyan
928 kr
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon Pfi-120C Ink Cartridge 1
959 kr
+ fri fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner