Canon PFI-1100 Photo Magenta

Canon PFI-1100 Photo Magenta er en original blækpatron med fotomagenta blæk og en kapacitet på 160 ml. Den er designet til imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000 og PRO-6100 printere. Patronen sikrer avancerede udskrifter med høj kvalitet og holdbarhed samt præcis visning af blækniveau i printeren.

Canon PFI-1100 Photo Magenta koster lige nu 692 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 683 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 683 kr (12. juni 2026) og 744 kr (21. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 692 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1100 / 0855C001 Photo Magenta
692 kr
+ 39 kr fragt
Total: 731 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-1100PM Photo Magenta Original
703 kr
+ 49 kr fragt
Total: 752 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Photo Magenta Pfi-1100 160ml Pro-4000s/6100s
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1100 PM Blækpatron lys magenta, 160 ml 0855C001AA Modsvarer: N/A
1.135 kr
Total: 1.135 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner