Canon PFI-1100 Photo Black

Bedste pris
Stabil pris
652kr
1.135 krSPAR 43%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Canon PFI-1100 Photo Black er en original fotosort blækpatron med farvestofbaseret formel, der forbedrer fotodybde og tonegraduering. Patronen rummer 160 ml og er velegnet til lange udskriftsserier med færre udskiftninger. Kompatibel med flere Canon imagePROGRAF-modeller, ideel til avancerede fotoudskrifter med ensartede mørke toner.

Canon PFI-1100 Photo Black koster lige nu 652 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 691 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 652 kr (09. juni 2026) og 691 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 652 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1100 / 0850C001 Photo Black
652 kr
+ 39 kr fragt
Total: 691 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-1100BK Photo Sort Ink Original
798 kr
+ 49 kr fragt
Total: 847 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Photo Black Pfi-1100 160ml Pro-4000s/6100s
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1100 PBK Blækpatron fotosort, 160 ml 0850C001AA Modsvarer: N/A
1.135 kr
Total: 1.135 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner