Canon PFI-1100 Magenta

Bedste pris
Stabil pris
679kr
1.135 krSPAR 40%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Canon PFI-1100 Magenta er en original pigmentblækpatron med 160 ml indhold, der leverer stabile magentatoner og lang levetid. Patronen reducerer nedetid med færre udskiftninger og passer til Canon imagePROGRAF Pro-2000, Pro-4000, Pro-4000S og Pro-6000S. Pigmentbaseret blæk forbedrer udskrifternes holdbarhed og farveægthed, og plastkonstruktionen understøtter lokal genanvendelse.

Canon PFI-1100 Magenta koster lige nu 679 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 691 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 679 kr (27. maj 2026) og 691 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 679 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1100 / 0852C001 Magenta
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-1100M Magenta Ink Original
703 kr
+ 49 kr fragt
Total: 752 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Magenta Pfi-1100 160ml Pro-4000s/6100s
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1100 M Blækpatron magenta, 160 ml 0852C001AA Modsvarer: N/A
1.135 kr
Total: 1.135 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner