Canon PFI-107Y

Canon PFI-107Y gul blækpatron er en original Canon løsning, der bruger pigmentbaseret blæk for skarpe og levende udskrifter. Med en kapacitet på 130 ml er den ideel til store printopgaver og passer perfekt til Canon imagePROGRAF printere som iPF670, iPF680, iPF685, iPF770, iPF780 og iPF785.

Canon PFI-107Y koster lige nu 494 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 493 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 493 kr (07. april 2026) og 547 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 494 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-107 / 6708B001 Yellow
494 kr
+ 39 kr fragt
Total: 533 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PFI 107 Y Gul Blækbeholder 6708B001
577 kr
Total: 577 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 6708B001 PFI-107 Gul
577 kr
Total: 577 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-107Y Yellow Original
603 kr
+ 49 kr fragt
Total: 652 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron CANON PFI-107 gul
639 kr
+ 59 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Gul Pfi-107y
681 kr
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI 107 Y Gul Blækbeholder 6708B001
689 kr
+ fri fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Canon Blæk Pfi-107 Y Yellow
748 kr
+ 86 kr fragt
Total: 835 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Gul Pfi-107y
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-107 Y Blækpatron Gul PFI-107Y Modsvarer: N/A
929 kr
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner