Canon PFI-107M

Canon PFI-107M er en magenta farvepatron med pigmentbaseret blæk, perfekt til præcise og holdbare udskrifter. Ideel til grafik og fotografier.

Canon PFI-107M koster lige nu 590 kr. En stigning på 18,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (24. juni 2026) og 590 kr (24. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 590 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PFI 107 M Magenta Blækbeholder 6707B001
590 kr
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-107 / 6707B001 Magenta
592 kr
+ 39 kr fragt
Total: 631 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 6707B001 PFI-107 Magenta
596 kr
Total: 596 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-107M Magenta Original
617 kr
+ 49 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron CANON PFI-107 magenta
635 kr
+ 59 kr fragt
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Magenta Pfi-107m
681 kr
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Canon Blæk Pfi-107 M Magenta
748 kr
+ 86 kr fragt
Total: 835 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Magenta Pfi-107m
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon Ink Magenta, 11ml
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-107 M Blækpatron Magenta PFI-107M Modsvarer: N/A
929 kr
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.5%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner