Canon PFI-107BK Blækpatron

Canon PFI-107BK blækpatronen leverer pålidelig og ensartet printkvalitet med pigmentbaseret sort blæk. Med en kapacitet på 130 ml er den ideel til professionel brug i Canon ImagePrograf IPF-serien, der kræver høj præcision og driftssikkerhed.

Canon PFI-107BK Blækpatron koster lige nu 552 kr. En stigning på 11,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 495 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 495 kr (16. april 2026) og 557 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 552 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-107BK Sort Original
552 kr
+ 49 kr fragt
Total: 601 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 6705B001 PFI-107 Sort
557 kr
Total: 557 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PFI 107 BK Foto-sort Blækbeholder 6705B001
559 kr
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron CANON PFI-107 sort
598 kr
+ 59 kr fragt
Total: 657 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI 107 BK Foto-sort Blækbeholder 6705B001
629 kr
+ fri fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Canon Blæk Pfi-107 BK Sort
693 kr
+ 86 kr fragt
Total: 780 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-107 BK Blækpatron sort PFI-107BK Modsvarer: N/A
929 kr
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner