Canon PFI-106C

Canon PFI-106C er en original cyan blækpatron udviklet til imagePROGRAF iPF6300, iPF6300S, iPF6350, iPF6400, iPF6400SE og iPF6450. Den farvestofbaserede formulering sikrer nøjagtige farver, fyldige hudtoner og glidende farveovergange. Patronen er designet til storformatudskrift og har et genanvendeligt plastdesign. Leveres som enkeltpatron i blisterpakning for nem opbevaring og udskiftning.

Canon PFI-106C koster lige nu 634 kr. En stigning på 8,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 582 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 582 kr (09. maj 2026) og 648 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 634 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-106 / 6622B001 Cyan
634 kr
+ 39 kr fragt
Total: 673 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-106 C Blækpatron Cyan PFI-106C Modsvarer: N/A
705 kr
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-106C Cyan Blækpatron Original
713 kr
+ 49 kr fragt
Total: 762 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Cyan Pfi-106c
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner