Canon PFI-102MBK

Canon PFI-102MBK er en mat sort blækpatron med en kapacitet på 130 ml, der benytter pigmentbaseret blæk. Perfekt til professionelle printere som imagePROGRAF, sikrer denne patron høj kvalitet i udskrifter af billeder og dokumenter.

Canon PFI-102MBK koster lige nu 545 kr. En stigning på 12,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 483 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 483 kr (10. juni 2026) og 545 kr (24. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 545 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-102 / 0894B001 Matte Black
545 kr
+ 39 kr fragt
Total: 584 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PFI 102 MBK Mat sort Blækbeholder 0894B001
618 kr
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-102MBK Matt Sort Blækpatron Original
646 kr
+ 49 kr fragt
Total: 695 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI 102 MBK Mat sort Blækbeholder 0894B001
739 kr
+ fri fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-102 MBK Blækpatron Mattsort 0894B001 Modsvarer: N/A
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron Canon PFI-102MBK tanic sort
763 kr
+ 59 kr fragt
Total: 822 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Canon Blæk Pfi-102 MBK mat Sort
863 kr
+ 86 kr fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 0894B001 PFI-102 Matsort
928 kr
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.8%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner