Canon PFI-102M Magenta Blækpatron

4.6 (80 anmeldelser)

Canon PFI-102M Magenta blækpatron er designet til at levere skarp og præcis farvegengivelse. Med en kapacitet på 130 ml er denne pigmentbaserede blækpatron ideel til professionelle udskrifter og sikrer ensartet og høj kvalitet i hver eneste print. Kompatibel med Canon imagePROGRAF printere, er den et pålideligt valg for dem, der søger driftssikkerhed og fremragende resultater.

Canon PFI-102M Magenta Blækpatron koster lige nu 511 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 475 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 475 kr (17. april 2026) og 511 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 511 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-102 / 0897B001 LUCIA Magenta
511 kr
+ 39 kr fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PFI 102 M Magenta Blækbeholder 0897B001
563 kr
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-102M Magenta Blækpatron Original
588 kr
+ 49 kr fragt
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI 102 M Magenta Blækbeholder 0897B001
669 kr
+ fri fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-102 M Blækpatron Magenta 0897B001 Modsvarer: N/A
719 kr
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron Canon PFI-102 Magenta
766 kr
+ 59 kr fragt
Total: 825 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Canon Blæk Pfi-102 M Magenta
856 kr
+ 86 kr fragt
Total: 942 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Ink 0897B001 PFI-102 Magenta
879 kr
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Magenta
type: Inkjet