Canon PFI-102C Cyan Blækpatron

Canon PFI-102C Cyan blækpatron leverer skarpe og levende farver, perfekt til professionelle udskrifter. Med en kapacitet på 130 ml passer den til flere Canon imagePROGRAF printermodeller og sikrer høj kvalitet ved hver udskrivning.

Canon PFI-102C Cyan Blækpatron koster lige nu 502 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 475 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 475 kr (15. april 2026) og 508 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 502 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-102 / 0896B001 LUCIA Cyan
502 kr
+ 39 kr fragt
Total: 541 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PFI 102 C Cyan Blækbeholder 0896B001
535 kr
Total: 535 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-102C Cyan Blækpatron Original
560 kr
+ 49 kr fragt
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PFI 102 C Cyan Blækbeholder 0896B001
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron Canon PFI-102 Cyan
748 kr
+ 59 kr fragt
Total: 807 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-102 C Blækpatron Cyan 0896B001 Modsvarer: N/A
789 kr
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Canon Blæk Pfi-102 C Cyan
858 kr
+ 86 kr fragt
Total: 944 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 0896B001 PFI-102 Cyan
928 kr
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner