Canon PFI-102BK

Canon PFI-102BK er en original blækpatron, der leverer skarpe og præcise udskrifter med 130 ml pigmentbaseret blæk. Ideel til professionelle printjobs på Canon imagePROGRAF-printere.

Canon PFI-102BK koster lige nu 494 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 475 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 475 kr (17. april 2026) og 494 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 494 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-102 / 0895B001 LUCIA Black
494 kr
+ 39 kr fragt
Total: 533 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PFI 102 BK Sort Blækbeholder 0895B001
557 kr
Total: 557 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-102BK Sort Blækpatron Original
560 kr
+ 49 kr fragt
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-102 BK Blækpatron sort 0895B001 Modsvarer: N/A
719 kr
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron Canon PFI-102BK sort
748 kr
+ 59 kr fragt
Total: 807 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon Ink Black PFI-102BK
829 kr
+ fri fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Canon Blæk Pfi-102 BK Sort
856 kr
+ 86 kr fragt
Total: 942 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk 0895B001 PFI-102 Sort
928 kr
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner