Canon PF-06 Printhoved

4.6 (66 anmeldelser)
Canon PF-06 Printhoved
Bedste pris
Faldet 1.5%
2.672kr
4.660 krSPAR 43%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Canon PF-06 printhoved er en OEM-komponent designet til præcis farvegengivelse og forbedret printerydelse. Kompatibel med imagePROGRAF TM- og TX-serierne, sikrer dette printhoved skarpe, klare udskrifter hver gang.

Canon PF-06 Printhoved koster lige nu 2.672 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.840 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.672 kr (25. juli 2026) og 2.840 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.672 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PF-06 / 2352C001 Printhead
2.672 kr
+ fri fragt
Total: 2.672 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Printhead Pf-06 Tx2000/3000/4000/tm-200
2.744 kr
Total: 2.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon Printhead (PF-06)
2.958 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.007 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PF Printhoved Blækprinter 2352C001
3.089 kr
+ fri fragt
Total: 3.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Printhoved PF-06 2352C001 Modsvarer: N/A
3.285 kr
Total: 3.285 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Printhead Pf-06 Tx2000/3000/4000
3.494 kr
Total: 3.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Printhoved 2352C001 PF-06
4.660 kr
Total: 4.660 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.5%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printhoveder