Canon PF-04 Printhoved

4.6 (142 anmeldelser)
Canon PF-04 Printhoved
Bedste pris
Stabil pris
1.948kr
4.659 krSPAR 58%
hos RedOffice Konpap
På lagerFri fragtLaveste

Canon PF-04 Printhoved er designet til imagePROGRAF printerserien og leverer enestående billedkvalitet med hastighed og præcision. Dette printhoved sikrer skarpe og klare udskrifter, ideelt til både professionel og personlig brug.

Canon PF-04 Printhoved koster lige nu 1.948 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 24,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.582 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.948 kr (03. maj 2026) og 2.582 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.948 kr hos RedOffice Konpap.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Canon printhoved PF04
1.948 kr
+ fri fragt
Total: 1.948 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PF-04 / 3630B001 Printhead
2.465 kr
+ fri fragt
Total: 2.465 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Printerhoved Pf-04 – Ipf670/ipf750
2.744 kr
Total: 2.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Printerhoved Pf-04 – Ipf670/ipf750
2.869 kr
Total: 2.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PF 4 Printhoved
3.089 kr
+ fri fragt
Total: 3.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PF-04 Printhead Original
3.180 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.229 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PF-04 Printhoved PF-04 Modsvarer: N/A
4.145 kr
Total: 4.145 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Printhoved 3630B001 PF-04
4.659 kr
Total: 4.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printhoveder