Canon PF-03 Printhoved

Bedste pris
Stabil pris
2.859kr
4.096 krSPAR 30%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Canon PF-03 Printhoved sikrer enestående og præcise udskrifter med blækstråleteknologi. Det er kompatibelt med en række imagePROGRAF-modeller, hvilket gør det ideelt til professionelle printere, der kræver høj kvalitet og holdbarhed.

Canon PF-03 Printhoved koster lige nu 2.859 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.090 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.859 kr (17. april 2026) og 3.090 kr (26. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.859 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PF-03 / 2251B001 Printhead
2.859 kr
+ fri fragt
Total: 2.859 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon PF Printhoved Blækprinter 2251B001
3.203 kr
Total: 3.203 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
CANON PF-03 print head
3.373 kr
+ fri fragt
Total: 3.373 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon PF Printhoved Blækprinter 2251B001
3.449 kr
+ fri fragt
Total: 3.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PF-03 Printhoved 5-farve PF-03 Modsvarer: N/A
3.469 kr
Total: 3.469 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PF Printhoved Blækprinter
3.576 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.625 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Printhoved 2251B001 PF-03
4.096 kr
Total: 4.096 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printhoveder