Canon Paper IJM366 PVC Display Film Matt

Bedste pris
Stabil pris
1.500kr
2.119 krSPAR 29%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Canon Paper IJM366 PVC Display Film Matt er en mat, hvid PVC-film på 841 mm x 20 m, ideel til indendørs roll-up displays, bannere og udstillinger. Den matte overflade reducerer genskin, og den uigennemsigtige, kradsefaste film sikrer robuste og holdbare print. Velegnet til storformatgrafik og kompatibel med PVC-printere.

Canon Paper IJM366 PVC Display Film Matt koster lige nu 1.500 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.500 kr (09. maj 2026) og 1.500 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.500 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon Paper IJM366 PVC Display Film Matt
1.500 kr
+ fri fragt
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
IJM366 841x20m PVC Display Film Matt
1.668 kr
+ fri fragt
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Océ Display IJM366 Høj uigennemsigtighed mikroporøs film A0 1rulle 97003949
1.868 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.917 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Plotterpapir 841 mm x 20 Meter pvc Film Matt 220 my
1.934 kr
+ fri fragt
Total: 1.934 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Paper Pvc Displayfilm Matte Ijm366 33,1 tommer A0 20m Roll
2.119 kr
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon