Canon MAXIFY GX6550

4.4 (22 anmeldelser)
Canon MAXIFY GX6550
Bedste pris
Stabil pris
3.593kr
4.374 krSPAR 18%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Canon MAXIFY GX6550 er en alsidig multifunktionsprinter til både hjemmet og små kontorer. Den tilbyder farveudskrifter i høj kvalitet med en hastighed på op til 24 sider pr. minut. Printeren har en kapacitet på 350 ark og understøtter en række forbindelse som USB, LAN og Wi-Fi, hvilket gør den nem at integrere i dit netværk.

Canon MAXIFY GX6550 koster lige nu 3.593 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.608 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.593 kr (16. juli 2026) og 3.608 kr (02. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.593 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon MAXIFY GX6550 Blækprinter
3.593 kr
Total: 3.593 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon MAXIFY GX6550 Multifunktion Farve Blæk
3.772 kr
+ fri fragt
Total: 3.772 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon Maxify GX6550, All-In-One
3.817 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.866 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Maxify Gx6550 A4 Mfp
4.124 kr
Total: 4.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon MAXIFY GX6550 Blækprinter
4.339 kr
+ fri fragt
Total: 4.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Maxify Gx6550 A4 Mfp
4.374 kr
Total: 4.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner