Canon MAXIFY GX4050

4.4 (164 anmeldelser)

Canon MAXIFY GX4050 er en effektiv multifunktionsprinter designet til små og mellemstore virksomheder. Den leverer virksomhedskvalitetsudskrifter med lave driftsomkostninger. Med en kapacitet på 350 ark og mulighed for forskellige mediestørrelser, sikrer den problemfri udskrivning i et kompakt design.

Canon MAXIFY GX4050 koster lige nu 2.995 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.782 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.782 kr (17. april 2026) og 2.995 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.995 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon MAXIFY GX4050 Blækprinter
2.995 kr
Total: 2.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon MAXIFY GX4050 Blækprinter
3.377 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.426 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon MAXIFY GX4050 Multifunktion Farve Blæk
3.582 kr
+ fri fragt
Total: 3.582 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Maxify Gx4050 A4 Mfp
3.749 kr
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Maxify Gx4050 A4 Mfp
4.361 kr
Total: 4.361 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon Maxify Gx4050 Inkjet A4 600 X
4.379 kr
+ fri fragt
Total: 4.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.7%

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner