Canon MAXIFY GX3050

4.3 (62 anmeldelser)
Canon MAXIFY GX3050
Bedste pris
Stabil pris
1.988kr
4.327 krSPAR 54%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Canon MAXIFY GX3050 er en effektiv multifunktions farve blækprinter, ideel til små og mellemstore virksomheder. Med genopfyldelig blæk og kapacitet til op til 350 ark sikrer den kontinuerlig drift og fremragende udskrifter. Tilslut via USB 2.0 eller Wi-Fi til nem betjening.

Canon MAXIFY GX3050 koster lige nu 1.988 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.094 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.988 kr (12. maj 2026) og 2.094 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.988 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon MAXIFY GX3050 Blækprinter
1.988 kr
Total: 1.988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon Maxify Gx3050 Inkjet A4 600 X
2.599 kr
+ fri fragt
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Maxify Gx3050 A4 Mfp
3.499 kr
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Maxify Gx3050 A4 Mfp
3.499 kr
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon MAXIFY GX3050 Multifunktion Farve Blæk
3.804 kr
+ fri fragt
Total: 3.804 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon Maxify GX3050, All-In-One
4.327 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.376 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner