Canon Ink Red Pfi-1300 330ml

4.7 (3 anmeldelser)

Denne Canon Red Pfi-1300 blækpatron indeholder 330 ml af høj kvalitet rød blæk, der sikrer skarpe og levende printresultater med din Pro 6100 printer. Ideel til både professionelle og kreative projekter, giver den en fremragende farveægthed og holdbarhed.

Canon Ink Red Pfi-1300 330ml koster lige nu 1.273 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.235 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.235 kr (09. april 2026) og 1.275 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.273 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon PFI-1300 / 0819C001 Red
1.273 kr
+ fri fragt
Total: 1.273 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Red Pfi-1300 330ml Pro 6100
1.306 kr
Total: 1.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon PFI-1300R Red ink Original
1.369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Red Pfi-1300 330ml Pro 6100
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon PFI-1300 R Blækpatron Rød PFI-1300R Modsvarer: N/A
1.719 kr
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner