Canon i-SENSYS MF664Cdw

Canon i-SENSYS MF664Cdw er en multifunktionel farve laserprinter, der passer til både hjemmet og kontoret. Den tilbyder funktioner som automatisk duplexkopiering og -udskrivning, 50 ark ADF og fladbedscanner. Printeren understøtter scanning til skyen, FTP, e-mail eller USB og leverer udskrifter i høj kvalitet med levende farver. Kompakt design gør den velegnet til forskellige arbejdsmiljøer.

Canon i-SENSYS MF664Cdw koster lige nu 2.549 kr. En stigning på 18,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.155 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.155 kr (27. maj 2026) og 2.549 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.549 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon i-SENSYS MF664Cdw Multifunktion Farve Laserprinter
2.549 kr
Total: 2.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon i-SENSYS MF664Cdw Multifunktion Farve Laserprinter
2.874 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.923 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon I-sensys Mf664cdw Ii A4 Mfp
2.911 kr
Total: 2.911 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon i-SENSYS MF664Cdw Multifunktion Farve Laser
3.099 kr
+ fri fragt
Total: 3.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon I-Sensys Mf664Cdw Laser A4
3.679 kr
+ fri fragt
Total: 3.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner