Canon EP-27

Canon EP-27 er en original sort tonerkassette, der leverer ensartet og skarp tekst. Den rækker op til 2.500 sider, hvilket mindsker behovet for kassetteudskiftning. Toneren er fremstillet i Japan for pålidelig og stabil udskriftsydelse. Passer til Canon LBP3200 og i-SENSYS MF-modeller, og er nem at opbevare og skifte, hvilket gør den velegnet til travle kontormiljøer.

Canon EP-27 koster lige nu 422 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 417 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 417 kr (20. juni 2026) og 511 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 422 kr hos Tonerland.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon EP 27 Sort 2500 sider
422 kr
+ 49 kr fragt
Total: 471 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon CRG EP27 / 8489A002 Black
543 kr
+ 39 kr fragt
Total: 582 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon EP-27 Tonerkassette sort EP-27 Modsvarer: N/A
639 kr
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Laserpatron Canon EP-27
673 kr
+ 59 kr fragt
Total: 732 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Canon Toner Ep-27 Sort, 2500 Sider
707 kr
+ 86 kr fragt
Total: 794 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Sort Ep-27 - Lbp-3200
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner