Canon CRG 708H Sort Lasertoner

Canon CRG 708H sort lasertoner er designet til præcis og pålidelig ydelse i LBP3300/3360 printere. Med kapacitet til 6.000 sider sikrer den skarpe, professionelle udskrifter hver gang.

Canon CRG 708H Sort Lasertoner koster lige nu 1.190 kr. En stigning på 18,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.007 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.007 kr (20. juni 2026) og 1.190 kr (26. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.190 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon CRT-708H Sort Lasertoner Original
1.190 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon CRG 708 High Capacity Black Lasertoner Sort
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Sort Crt-708h 6k Lbp3300/3360
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Sort Crt-708h 6k Lbp3300/3360
1.431 kr
Total: 1.431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner