Canon CLI-551XL Blækpatroner

Bedste pris
Stabil pris
491kr
829 krSPAR 41%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Canon CLI-551XL blækpatroner sikrer enestående printklarhed og konsistens med høj kapacitet. Pakken indeholder cyan, magenta, gul og sort patroner, der passer til en række Canon-printere såsom PIXMA og MAXIFY modeller. Ideel til dem, der ønsker længerevarende udskrifter med ægte Canon-kvalitet.

Canon CLI-551XL Blækpatroner koster lige nu 491 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 514 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 491 kr (07. april 2026) og 514 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 491 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon CLI-551XL / 6443B008 High Value Pa
491 kr
+ 39 kr fragt
Total: 530 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Canon CLI 551XL C/M/Y/BK Photo Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 660 sider Blækbeholder / papirsæt
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon CLI-551XL Photo Value Pack 6443B008 Original
574 kr
+ 49 kr fragt
Total: 623 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Photo Value Pack Cli-551xl + 10x15cm Photo 50-sheet
619 kr
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon CLI 551XL C/M/Y/BK Photo Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 660 sider Blækbeholder / papirsæt
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Ink Photo Value Pack Cli-551xl + 10x15cm Photo 50-sheet
681 kr
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Multipack CLI-551XL + PP-201 A6 6443B008 Modsvarer: N/A
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Canon CLI-551XL Photo Value Pack original blækpatroner, 5-pak + fotopapir
819 kr
+ 69 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
CANON CLI-551XL C/M/Y/BK + Photo Paper
829 kr
+ fri fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner