Canon CLI-42 Multipack

Bedste pris
Stabil pris
720kr
1.354 krSPAR 47%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Canon CLI-42 Multipack indeholder otte originale blækpatroner med kapaciteter til både farve- og sort-hvid-udskrifter, der sikrer skarpe og levende udskrifter. Perfekt til PIXMA PRO-100 printere, giver denne pakke dig mulighed for at opnå professionel kvalitet i dine printresultater. Hver patron er designet til at levere pålidelig ydeevne og farvepræcision.

Canon CLI-42 Multipack koster lige nu 720 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 771 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 720 kr (24. juni 2026) og 771 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 720 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Canon CLI-42 / 6384B010 Multipack
720 kr
+ 39 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon CLI-42 Multi Pakke Original
869 kr
+ 49 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon CLI 42 Multipack Grå Gul Cyan Magenta Lysegrå Fotocyan Fotomagenta Blækbeholder 6384B010
989 kr
+ fri fragt
Total: 989 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Blæk Multipak 6384B010 CLI-42 BK/GY/LGY/C/M/Y/PC/PM
992 kr
Total: 992 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Multipak Cli-42
1.056 kr
Total: 1.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Blæk Multipak Cli-42
1.056 kr
Total: 1.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Canon Blæk Cli-42 Multi Pack 8 stk
1.181 kr
+ fri fragt
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Blækpatron MultiPack Bk,C,M,Y,LC,LM, GY,LGY, I 6384B010 Modsvarer: N/A
1.295 kr
Total: 1.295 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron Canon CLI-42 multi pack
1.354 kr
+ fri fragt
Total: 1.354 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner