Canon C-EXV 55 Gul

Canon C-EXV 55 Gul er en original lasertoner, der leverer ensartet farve og pålidelige udskrifter. Med en høj kapacitet på op til 23.000 sider reduceres behovet for hyppige udskiftninger, hvilket sænker driftsomkostningerne. Toneren passer til Canon C256i, C356i og C356P, hvilket sikrer hurtig udskiftning og mindre nedetid. Laserformlen giver skarp tekst og levende grafik til professionelle dokumenter.

Canon C-EXV 55 Gul koster lige nu 838 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (09. maj 2026) og 875 kr (26. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 838 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Canon C-EXV55 Yellow Lasertoner Original
838 kr
+ 49 kr fragt
Total: 887 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Canon Canon C-EXV 55 Tonerkassette Gul 2185C002 Modsvarer: N/A
1.065 kr
Total: 1.065 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Canon Toner Gul C-exv55y 18k - Ir C256i/c356p/c356i
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Canon Toner 2185C002 C-EXV 55 Gul
1.187 kr
Total: 1.187 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Canon C-EXV55Y yellow toner
1.269 kr
+ fri fragt
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Tonere og inkjetpatroner